El. parduotuvės taisyklės

Šios Elektroninės prekybos taisyklės (toliau – Taisyklės) yra privaloma ir neatsiejama pirkimo - pardavimo sutarties, sudaromos tarp elektroninės parduotuvės www.mesosparduotuve.lt (toliau – Pardavėjas) ir MesosParduotuve.lt kliento (toliau - Pirkėjas) dalis, supažindinančios Jus su el. parduotuvės prekių pirkimo - pardavimo sąlygomis bei nustatančios Pardavėjo ir Pirkėjo teises bei įsipareigojimus, susijusius su prekių pirkimu - pardavimu el. parduotuvėje.

I Sąvokos

Pardavėjas - tai elektroninė parduotuvė www.mesosparduotuve.lt ir susijusi teisių savininkė UAB "Mano Mėsinė" (įmonės kodas 304417072, PVM mokėtojo kodas LT100010885119, registracijos adresas Lauko g. 8A, Nemenčinė, Lietuva), kuri vykdydama savo ūkinę veiklą Klientui siūlo ir parduoda prekes pagal šias E-parduotuvės taisykles.
Klientas - fizinis asmuo arba juridinis asmuo, kuris iš MėsosParduotuvė užsako prekes. Teisę pirkti alkoholinius gėrimus turi tik blaivūs ir ne jaunesni kaip 20 metų amžiaus asmenys. Teisę pirkti energinius gėrimus turi tik ne jaunesni kaip 18 metų amžiaus asmenys.

II Užsakymo pateikimo tvarka ir sąlygos

Klientas Parduotuvės internetiniame puslapyje pasirenka jam patinkančias prekes. Jo pasirinkimo pagrindu suformuojamas prekių krepšelis.
Suformavus prekių krepšelį, Klientas turi suvesti duomenis, būtinus Pirkimo-pardavimo sutarčiai (tarp Pardavėjo ir Kliento) sudaryti ir Kliento pasirinktoms prekėms pristatyti: savo vardą, pavardę, lojalumo kortelės nr., pristatymo adresą (kai prašoma), parduotuvę, kurioje pageidautina atsiimti prekes, telefoną, el paštą, bei papildomą informaciją, kuri gali būti svarbi sudarant Sutartį ir pristatant užsakytas prekes.
Www.mesosparduotuve.lt patvirtina, kad Kliento pateikti duomenys bus naudojami išskirtinai tik prekių pirkimo-pardavimo vykdymo ir pristatymo tikslais, nepažeidžiant LR teisės aktų numatytų reikalavimų asmens duomenų apsaugai. Plačiau skaitykite mūsų privatumo polika.

III Užsakymų surinkimas

Klientui patvirtinus užsakymą, Klientas gauna SMS pranešimą apie gautą užsakymą. Nuo to momento laikoma, jog tarp Kliento ir Pardavėjo yra sudaryta Pirkimo-pardavimo sutartis. Tačiau MesosParduotuve.lt prievolė vykdyti Sutartį kyla tik nuo to momento, kai klientas apmoka užsakymą (žr. IV Apmokėjimo sąlygos).
Tik patvirtinus užsakymą, klientas mato preliminarią užsakymo sumą, tai nėra tiksli suma, pranešimą su patikslinta užsakymo suma klientas gaus atskirai po užsakymo suruošimo. Tada klientas turi apmokėti užsakymą, jei buvo pasirinktas išankstinis apmokėjimas arba apmokėjimas per interneto banką. Jei užsakymas apmokamas pristatymo metu, tokiu atveju klientas tiesiog informuojamas apie patikslintą užsakymo sumą ir apie pristatymą pagal numatytą grafiką.

IV Apmokėjimo sąlygos

Klientas pateiktą užsakymą privalo apmokėti tik gavęs patvirtinimą ir patikslintą užsakymo sumą. Galimi apmokėjimo būdai: Išankstinis pavedimas, internetinė bankininkystė, Pristatymo banko mokėjimo kortele, pristatymo metu grynais. Pasirinkus išankstinį banko pavedimą ar internetinę bankininkystę, Klientas privalo apmokėti užsakymą nedelsiant gavęs patvirtinimą, kad mesosparduotuve.lt galėtų pristatyti prekes pagal numatytą grafiką. Negavus išankstinio apmokėjimo, mesosparduotuve.lt pasilieka teisę nepristatyti užsakymo. Jei Klientas neapmoka užsakymo laiku, mesosparduotuve.lt turi teisę vienašališkai nutraukti užsakymą ir grąžinti prekės pardavimui.

V Pristatymas

Pardavėjas visada stengiasi užsakymus pristatyti Kliento pasirinkta (užsakymo patvirtinimo metu) pageidaujamą dieną. Jeigu užsakymą nepavyksta pristatyti pageidaujamą dieną, Klientas informuojamas apie tai atskiru telefoniniu skambučiu ir suderinama nauja pristatymo diena. Jei Klientui pasiūlyti pristatymo pakeitimai netinka, Klientas turi teisę atšaukti užsakymą. Jei Pardavėjas nėra pjėgus atlikti užsakymo pasirinktą dieną ir Klientas nesutinka su Pardavėjo pasiūlytomis naujomis sąlygomis, Pardavėjas pasilieka teisę vienašališkai nutraukti užsakymą.
Pristatymo teritorija, įkainiai ir laikai - spausti čia

VI Užsakymų atšaukimo ir grąžinimo sąlygos

Klientas turi teisę atšaukti užsakymą, jei Pardavėjas negali pristatyti užsakymo pageidaujamu laiku arba Pardavėjas šiuo metu nebeturi pageidaujamos produkcijos pakankamo kiekio ir Pardavėjo pasiūlytos užsakymo pataisos netenkina Kliento.
Klientui pastebėjus, kad pristatyta produkcija buvo brokuota, pasibaigusio galiojimo arba neatitinka kokybės, Klientas turi teisę grąžinti prekes Pardavėjui per 24 val po užsakymo pristatymo. Tokiu atveju Pardavėjas gali pasiūlyti pakeisti grąžinamas prekes kita produkcija arba grąžinti pinigus. Pirkėjas, grąžinimo atveju, turi grąžinti prekes Pardavėjui. Grąžinimas galimas fininėse parduotuvėse arba suderinus su Pardavėju, Pardavėjas pasiims produkciją iš Pirkėjo pats.
Pardavėjas turi teisę atšaukti užsakymą, jei Pirkėjas pasirinko išankstinį apmokėjimas (banko pavedimu arba per elektroninę bankininkystę) ir neapmoka užsakymo iki pristatymo dienos 16 val. arba per 2 val. po užsakymo surinkimo ir Pirkėjo informavimo su patikslintą sumą.

VII Klientų aptarnavimo centras

Klientus kviečiame kreiptis į mesosparduotuve.lt visais klausimais el. paštu: info@mesosparduotuve.lt arba telefonu (+370) 684 88495.